SOOVITAJAD

Meelitasin Rita meiega koostööle pärast seda, kui olin ühes värbamisvoorus näinud kui süstemaatiliselt ta probleemidele läheneb ning kuivõrd vähe ta läheb grupi emotsioonidega kaasa. 

Viimase aja jooksul olime oluliselt laiendanud oma haaret ja meeskonda ning tegutsesime ületöötamise piiril.

Meie protsessid on nüüd kaardistatud, tööülesanded sõbralikult jaotatud (kuigi meile endiselt meeldib intensiivselt tööd teha), uued inimesed õpivad oma rolle juba Rita loodud materjalide põhjal.

Rita on nii heatujuline ja empaatiline, et töötas ka korraliku filtrina ja auru välja laskmise kohana tervele meeskonnale

  • Triin Visnapuu-Sepp LinkedIn

"Rita on empaat, kellel on loomupärane anne panna end toote või teenuse lõppkasutaja kingadesse. See omadus teeb Ritast suurepärase kasutajakogemuse disaineri. Rita oli protsesside disainer juba enne seda, kui ta selle ametinimetuse endale võttis :).

Erakordselt süsteemne ja alati mõtleb 5 sammu ette. Kui on vaja ärimudelile kliendi-vajaduse mõistmise tasandil audit teha, äri või mistahes ettevõtmise protsessid disainida, siis Rita on õige inimene, keda kaasata.

 

Väga kõrge koostöövõimega ja tuleb toime ka kõige pingelisemate olukordadega."

  • Reelika Ein LinkedIn

Mattias Nõlvak

Juhatuse liige,

Register OÜ

“Rita on väga struktuurne, aga ka üllatavalt loominguline inimene! Ülesande või probleemi korral suuteline kogu puntra lahti harutama, leidma murekoha ning lahenduse. Veendub alati, et tehtud töö oleks kõigile selge, kättesaadav ning loomulikult silmale ilus!

 

Lisaks rakendab Rita väga edukalt sama lähenemist inimestega - professionaalne juht nii inimestele, kui ka osakondadele laiemalt. ”

  • Mattias Nõlvak LinkedIn

Triin Visnapuu-Sepp

juht, Work in Estonia projekt,

EAS

Reelika Ein

Töötajakogemuse disainer, talendijuht, juhatuse liige EXDLAB OÜ

Mervi Sepp

Product Manager,

Data and Reporting at Topia

“Rita has unparalleled ability to sort out any mess. She has exceptional combination of high analytic ability, persistence and empathy coupled with strong communication skills and adaptability.

 

Her supreme work ethic, positivity and can do attitude make her the soul of every office she works in :)”

  • Mervi Sepp LinkedIn

“I have worked with Rita during many years, both in bilateral cooperation between Finavia Oyj and EANS as well as in multinational programmes (eg. North European Functional Airspace Block, NEFAB). Her attitude and motivation has always been excellent.

 

Rita has a good capacity to solve issues and develop solutions in different circumstances. Rita´s team work capabilities are at a very good level and she provides the team with good ideas, "thinking out of the box".”

  • Matts-Anders Nyberg LinkedIn
  • Kaie Peerna LinkedIn

Rita has shown great ability to analyze situations from clients or users’ perspective. Her solutions considered clients/users’ needs and if those needs changed, she offered solutions accordingly.

 

I highly recommend her in positions where qualities like that are valued and needed.

Matts-Anders Nyberg

Senior Vice President, (CAO)
Air Navigation Services Finland Oy

Kaie Peerna

Lennunundusalane konsultant ja koolitaja, juhtimisalane coach, Perenne OÜ